Puzzle dla dzieci

Szczegóły

Podsumowanie
Więcej informacji
Podsumowanie
Chcieliśmy stworzyć grę dla dzieci w której bez skrępowania i najmniejszych trudności będą mogły poznawać wspaniały bajkowy świat kolorowych układanek, ucząc się i bawiąc się przy tym doskonale

Nasze Puzzle dla dzieci zostały podzielona na kilka kategorii, dziecko znajdzie tu układanki, zwierząt, bajkowego świata, dinozaury, księżniczki, czas wolny, a także specjalne kategorie profilowane dla małych dzieci, dziewczynek i chłopców.

Udało nam się stworzyć najlepsze puzzle dla dzieci, z naszą grą Twoje dziecko może się uczyć, bawić i co najważniejsze rozwijać swoje zdolności motoryczne, kojarzenie, łączenie i precyzję ruchu.

Nasze puzzle pozwolą Twojemu maluchowi bawić się i uczyć całymi godzinami, ale pamiętaj aby być odpowiedzialnym opiekunem, to od Ciebie powinno zależeć jak dużo czasu dziecko spędza z bawiąc się różnymi grami.

Dziecko może samo zdecydować i ilu elementów składa się układanka, małe dzieci mogą się bawić układając obrazki z 6 elementów (klocki). Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym mogą układać obrazki z nawet 49 elementów (klocki), wtedy to dopiero zaczyna się wymagająca gra! Przy czym warto dodać, że 49 elementów to także puzzle dla dorosłych. Układanka z 49 elementów będzie wyzwaniem także dla dorosłych.

Puzzle to świetne gry edukacyjne dla dzieci, a także wspaniała zabawa i nauka. Dziecko z jednej strony ma przed sobą zagadki w postaci rozrzuconych klocków układanki, z drugiej strony musi się uczyć kojarzyć, pracować dokładnie i systematycznie, aby na końcu zobaczyć nagrodę! Piękny obrazek, które samo ułożyło. Puzzle to gra edukacyjna, która bawi i uczy Twoje dziecko, dlatego rodzice tak bardzo sobie cenią gry kreatywne i edukacyjne dla dzieci.

Zastanów się co było Twoją najlepszą dziecięcą zabawą? Na pewno układanki były na tej liście! Jak wiesz układanie klocków to nie tylko zabawa, to także edukacyjna łamigłówka. Układanki dla dzieci przyjmują różne formy, jedną z nich są właśnie puzzle.

Więcej informacji

Kluczowe funkcje

✨ 83 układanek, w tym 10 z nich jest za darmo
✨ Kategorie i układanki dla dzieci: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje
✨ Układanki tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci

✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (klocki)
Blokada przez przypadkowymi zakupami
Darmowa wersja zawiera 10 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.