Kolorowanki dla dorosłych #HoliColoring


Szczegóły

Podsumowanie
Więcej informacji
Podsumowanie
Poznaj nasze antystresowe kolorowanki dla dorosłych i dzieci, zanurz się w dzwiękach natury, wybierz obraz i nadaj mu swój kolor. Sprawdź jak zmieni się Twój nastrój po naszej terapii kolorami. Arterapia, podczas kolorowania nasz umysł odpoczywa, kolorowanie jest jak medytacja, zapominamy codziennych troskach.

Nie chodzi tylko o to, że kolorowanie jest modne, psycholodzy podkreślają, że kolorowanki dla dorosłych mają bardzo dobry wpływ na naszą psychikę i na nastrój. Pomagają łagodzić stres, niepokój, wyciszyć się, ułatwiają koncentrację, rozwijają kreatywność i wiarę we własne siły, słowem kolorowanki pozwalają osiągnąć stan zen.

Dlaczego akurat Kolorowanka dla dorosłych HOLI? Holi to święto radości i wiosny, znane jako Festiwal Kolorów i kojarzone z kolorowymi farbami rozpylanymi na przyjaciół. W Europie Festiwal Kolorów jest świętem w którym króluje miłość i kolory wiosny.

Kolorowanka dla dorosłych, kolorowanie pobudza fale mózgowe alfa, dzięki którym jesteśmy w łagodnym stanie relaksu, to także chwila kiedy aktywuje się płat czołowy mózgu, który odpowiada za planowanie i rozwiązywanie problemów.

Więcej informacji

Funkcje

✨ Twórz i rozwijaj swoją wyobraźnię i kreatywność (wybieraj kolory, barwy i kształty)
✨ Zrelaksuj się i odpręż po długim dniu (antystresowe wyciszenie i relaks)
✨ Koloruj piękne obrazy mandala i pokaż je światu
✨ Wyraź siebie, pokaż uczucia i emocje

Funkcje

✨ Wsłuchaj się w odgłosy natury
✨ Rozwijaj swoją koordynację wzrokowo-ruchową
✨ Wybierz się w podróż po kolorach: wiosna, lato, jesień, zima
✨ Terapia kolorami. Stwórz własna paletę kolorów.