O nas

Poznaj Nasz Zespół

Start » Start » O nas

Trochę Historii

2001
2003
2008
2014
NOW
2001

Narodziny

Zaczynaliśmy jako mały, rodzinny biznes. We wczesnych latach firma była znana jako Internet Technology System Solutions. Byliśmy pionierami usług programistycznych na polskim rynku tworząc strony internetowe dla firm w Polsce i Niemczech.

2003
2008
2014
NOW

Kim Jesteśmy

Jesteśmy młodym zespołem z dużym doświadczeniem. IT-SYSTEM ma swoje początki w 2001 roku i przez te wszystkie lata bierzemy udział w tworzeniu Internetu, czym jest i jak wygląda. W tym czasie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy kilkadziesiąt stron internetowych i aplikacji dedykowanych działających w oparciu o Internet. Jesteśmy nadzędziem do celu dla naszych klientów. W ciągu ostatnich kilku lat, nasza siła skupia się na rozwoju umiejętności w zakresie programowania aplikacji mobilnych na wszystkich platformach. Mamy bogate doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych dla Androida, iOS i Windows Phone. Jesteśmy tutaj, aby spełnić każde wyzwanie przed jakim nas postawisz.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, nie wahaj się do nas napisać, nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nasi Klienci

Chcesz nas o coś zapytać? Możemy coś dla Ciebie zrobić?