Świąteczne puzzle dla dzieci


Szczegóły

Podsumowanie
Więcej informacji
Podsumowanie
Rodzice nie zawsze mają możliwość rozrzucenia kloców po pustej przestrzeni, chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom rodziców. Dzisiaj oddajemy w wasze ręce puzzle, które możecie rozrzucić na ekranie swojego telefonu i posprzątać w mgnieniu oka.

Nasze Świąteczne puzzle dla dzieci to edukacyjna gra dla maluchów, nasze aplikacje są tworzone dla dzieci, z myślą o dzieciach i przy ich udziale. Zawsze pracujemy z zaprzyjaźnionymi rodzicami aby końcowy efekt naszej pracy mógł sprostać wymaganiom dzieci i ich rodziców. Dzieci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania naszych aplikacji, dzięki temu możemy uzyskać najlepsze efekty w zakresie ergonomii nawigacji i łatwości obsługi przez najmłodszych. Dzieci potrafią niezwykle surowo i szczerze ocenić każdy detal, dzięki temu otrzymujemy cenne wskazówki które elementy aplikacji są na dobrej drodze do sukcesu, a które wymagają jeszcze naszej uwagi. Dzięki tej współpracy nasze aplikacje mogą bawić miliony dzieci na całym świecie.

Aplikacja została opracowana na kluczowe systemy mobilne, możesz pobrać Świąteczne Puzzle z Google Play za darmo, aplikacja nie posiada ograniczeń, wszystkie układanki są odblokowane i czekają na wybór Twojego dziecka. Aplikacje mobilne to także iOS, możesz pobrać Świąteczne puzzle w iTunes, tutaj także wszystkie obrazki zostały odblokowane.

Nasze aplikacje mobilne wyświetlają reklamy adekwatne do wieku odbiorcy, wiemy jednak jak ważne jest aby nie rozpraszać dzieci zbędnymi komunikatami reklamowymi, dlatego też rodzic może wyłączyć reklamy dokonując drobnej opłaty w aplikacji. Opłata jest jednorazowa i nie jest konieczna tak długo jak długo akceptujemy wyświetlanie reklam w aplikacji.

Warto dodać, że aplikacja mobilna posiada różne poziomy trudności, dzięki temu może być dostosowana do wieku dziecka i jego bieżących możliwości. Można wybrać z ilu elementów będzie się składał obrazek który dziecko układa. Do wyboru mamy od 6 do 49 elementów. Nie da się ukryć, że układanie puzzli z 49 elementów jest nie lada wyzwaniem nawet dla dorosłych, niemniej jednak zabawa jest tak samo przyjemna.

Puzzle jako takie to fantastyczna gry edukacyjna, zachęca do zabawy ucząc i rozwijając zarazem. Puzzle, układanki, te gry towarzyszą nam od zawsze, od najmłodszych lat rozwijamy nasze zdolności motoryczne, koordynację ruchową przy wykorzystaniu różnych narzędzi, puzzle, klocki, układanki to jedna z bardziej popularnych rozrywek dla lat.

Pomyśl przez chwilę co było Twoją ulubioną dziecięcą zabawą? Na pewno jedną z zabaw było układanie pieknych obrazków z małych kawałeczków tektury. Układanki dla dzieci przyjmują różne formy, jedną z nich są właśnie puzzle, a dzisiaj są to puzzle w Świątecznym wydaniu.

Więcej informacji

Kluczowe funkcje

✨ 22 kolorowe układanki.
✨ Świąteczna tematyka aplikacji i obrazków do układania.
✨ Znajdziesz tu obrazki z Mikołajem, elfami, reniferami, i wszystkim tym co kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia.

✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów
✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami
✨ Wszystkie obrazki do układania są dostępne za darmo.