Kolorowanka Świąteczna

Szczegóły

Podsumowanie
Więcej informacji
Podsumowanie
Z nami Twoje dziecko będzie odkrywać wspaniały czas świąt podczas kolorowania takich obrazków jak Święty Mikołaj, worki z prezentami, choinka, piernik, renifer Rudolf, gwiazdka, prezenty i inne. Nasza gra została przygotowana w taki sposób, aby zachęcać dzieci do twórczej pracy i kreatywności podczas kolorowania obrazów w tematyce Świątecznej.

Do kolorowania Twoje dziecko potrzebuje tylko paluszka. Aplikacja rozwija kreatywność i twórcze myślenie dzieci. Pobierz bezpłatną aplikację i daj swojemu dziecku wspaniały czas zabawy na święta.

Kolorowanka Świąteczna została stworzona z naciskiem na intuicyjność obsługi, aby dziecko z łatwością mogło się skupić na kształtach i kolorach, dokładnym rysowaniu obrysów, wypełnianiu kolorami.

Kolorowanka Świąteczna pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat wyrażać się twórczo, my natomiast udostępniamy dziecku niezbędne do tego narzędzia. Kolorowanie jest zaprojektowane w prosty sposób aby dziecko łatwo mogło wybrać kolor z palety i zacząć zabawę. Dla ułatwienia paleta kolorów jest ograniczona do często wybieranych i lubianych przez dzieci kolorów. Twoja pociecha ma możliwość wybierania kolorów z palety, aby tworzyć obrazy samodzielnie, zgodnie ze swoją wyobraźnią.

Więcej informacji

Kluczowe funkcje

★ Ponad 100 wspaniałych obrazków do kolorowania.
★ Kolorowanie i rysowanie obrazków palcem na ekranie.
★ Kolorowanka rozwija koordynację ruchową i kreatywność dziecka.

★ Szeroki wybór obrazków w tematyce świątecznej.
★ Ukończone rysunki mogą być zapisane w galerii kolorowanki i udostępnione za pośrednictwem poczty elektronicznej, Facebooka, Twittera, Google Plus.
★ Bezpłatne aktualizacje.