Gry Świąteczne: puzzle dla dzieci

Świąteczne puzzle dla dzieci

Mikołaj i Święta tuż przed nami, do świetny moment aby oddać w wasze ręce naszą nową grę świąteczną. Tym razem przygotowaliśmy układanki dla najmłodszych. Świąteczne puzzle dla dzieci, które mamy nadzieję sprawią wiele radości waszym pociechom nie tylko w czasie nadchodzących Świąt, ale także kiedy już zgiełk świąteczny opadnie.

Pierwsza wersja puzzli jest już dostępna w Google Play do pobrania dla wszystkich urządzeń z systemem Android, dzieci mają możliwość rozwiązywania graficznych zagadadek zarówno na telefonie jak i tablecie. W kolejnych wersjach aplikacji będziemy dodawać nowe obrazki do ułożenia przez dzieci.

Gry świąteczne, puzzle dla dzieci – Google Play.

Czy jest darmowa wersja gry?

Tym razem idziemy w trochę innym kierunku i oddajemy Wam w zasadzie pełną wersję aplikacji, wszystkie obrazki świąteczne są odblokowane i dostępne dla dzieci bez żadnych opłat. Możecie (ale nie musicie) wyłączyć wyświetlanie reklam w aplikacji dokonując drobnej płatności. Niemniej jednak wszystkie funkcje są dostępne za darmo o ile jesteście w stanie zaakceptować reklamy.
Wybór zostawiamy Wam, niech dzieci się bawią układając puzzle bez ograniczeń, po prostu wszystkie świąteczne puzzle są dostępne za darmo w Google Play.

Najważniejsze informacje, nasze puzzle to:

  • 22 piękne obrazki utrzymane w świątecznej tematyce
  • Dziecko może układać puzzle z obrazkami na których znajdzie: Świętego Mikołaja, choinki, prezenty, bałwany, renifery, elfy wszystko to co kojarzy się ze Świętami.
  • Zróżnicowane poziomy trudności, tak aby niezależnie od wieku dziecko mogło układać puzzle: od 6 do 49 elementów z których składa się obrazek
  • Rodzicielska blokada na wypadek przypadkowych zakupów, zamek matematyczny po rozwiązaniu którego rodzic może zmienić ustawienia lub dokonać zakupu
  • Wszystkie puzzle w aplikacji świątecznej dla dzieci są odblokowane i dostępne dla dziecka za darmo.
  • Nadchodzące aktualizacje będą zawierać nowe obrazki, puzzle dla dzieci.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać, jeśli masz do nas pytanie, sugestię wprowadzenia zmian w aplikacji, jesteśmy tu aby tworzyć najlepsze aplikacje dla Twojego dziecka. Zachęcamy także do sprawdzenia jakie jeszcze mamy aplikacje dla dzieci aplikacje dla dzieci dla systemu Android.