Kolorowanki dla dorosłych | Android Google Play

Kolorowanki dla dorosłych – #HoliColoring

Z dniem dzisiejszym możemy się pochwalić naszą nową aplikacją – kolorowanką dla dorosłych. Tym razem mamy coś dla starszych użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android, HOLI – Kolorowanka dla dorosłych trafiła do sklepu Google Play, Amazon i Apple App Store.

Ponieważ nasze poprzednie produkcje były kierowane do najmłodszych użytkowników, teraz chcemy dać także coś ich opiekunom. Oczywiście aplikacja nie ma ograniczeń wiekowych, nadal może być świetną rozrywką dla dzieci. Utrzymaliśmy oznaczenie grupy na poziomie PEGI 3 co oznacza, że jest ona odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.

Kolorowanki dla dorosłych #HoliColoring

Kolorowanki dla dorosłych #HoliColoring

Kolorowanki dla dorosłych HOLI to nasza propozycja dla osób, które nie tylko znajdują spokój podczas wypełniania pięknych obrazów kolorami, ale także chcą się zrelaksować słuchając spokojnych dźwięków natury, odgłosów ptaków, deszczu, łagodnej nuty muzycznej.

Nasze Kolorowanki dla dorosłych możesz pobrać dla użądzeń z systemem Android w Google Play. Jeśli posiadasz urządzenia Amazon, zapraszamy do pobrania kolorowanki w sklepie Amazon. Dla użytkowników urządzeń z systemem iOS kolorowanki dla dorosłych można pobrać ze sklepu Apple iTunes.

Kolorowanki zwierząt, kwiatów i nie tylko

Do waszej dyspozycji są piękne obrazy do kolorowania. Dla wygody kolorowanki zostały podzielone na kilka kategorii tematycznych, to między innymi:

  • kolorowanki kwiatów,
  • kolorowanki ze zwierzętami,
  • kolorowanki motyle,
  • kolorowanki mandala,
  • kolorowanki świata bajek,
  • kolorowanki zendala.

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, wybierając obrazy które lubi kolorować, a zabawa i efekt końcowy sprawi mu szczególną przyjemność.
Sami korzystamy z kolorowanek na co dzień i absolutnie oczywiste były zalety takich aplikacji nie tylko jako argumenty do zabawy i rozrywki, ale także to jaki kolorowanki mają wpływ na nasze samopoczucie i rozwój.

Kolorowanki jako terapia kolorami

Kolorowanie obrazów wieczorem pozwala naszemu umysłowi odpocząć i przyzwyczaja nasze ciało na nadchodzącą noc. Kolorowanki przy akompaniamencie spokojnych ścieżek muzycznych dają możliwość skupienia się na jednej rzeczy, a tym samym zapominamy o codziennych małych problemach.

Pokoloruj to co lubisz

Możemy tu pisać o wszystkich zaletach kolorowanek, ale sam przyznasz, że najlepiej będzie jeśli sam spróbujesz. Mamy ogromną nadzieję, że znajdziesz dużo radości podczas kolorowania naszych obrazów. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim wymaganiom dlatego jeśli masz sugestie, chcesz wspólnie stworzyć najlepszą kolorowankę na telefon, napisz do nas. Razem możemy znacznie więcej!
Sprawdź koniecznie nasze najlepsze aplikacje dla dzieci.