Strony internetowe

Start » Usługi programistyczne » Strony internetowe

Projektowanie stron internetowych

Tworzymy kompleksowe rozwiązania internetowe, strony internetowe, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, systemy wspomagające rekrutację, wewnętrzne systemy komunikacji w firmie, systemy intranetowe. Biorąc pod uwagę różnorodność na rynku, zawsze staramy się dopasować nasze rozwiązania e-commerce do potrzeb konkretnego klienta. Nie zamykamy się w zamkniętych projektach, rozumiemy, że każdy klient jest inny dlatego naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie projektów indywidualnych, dopasowanych do bieżących wymagań klienta.

Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od analizy potrzeb i problemów z jakimi się spotykają  w najważniejszych obszarach swojej działalności. Wspólnie wybieramy odpowiedni model e-biznesu, który ma szansę na pokonanie konkurencji i poszerzenie horyzontu tradycyjnej działalności w jej wymiarze elektronicznym.

Strony internetowe

Bogate doświadczenia w zakresie realizacji stron internetowych utwierdzją nas w przekonaniu, że zawsze można zrobić cos lepiej, stale podnosimy nasze umiejętności i rozwijamy zespół, aby dostarczyć najlepsze produkty na rynku. W naturalny sposób możesz pomyśleć, że projektujemy strony internetowe, my jednak widzimy w nich znacznie więcej tylko formę prezentacji w sieci. Chcemy aby były twoimi narzędziami do osiągnięcia celu jak sam przed nami postawisz.

Techniczne aspekty rozwiązań internetowych

Sukces w dużej mierze zależy od doboru odpowiednich i funkcjonalnych rozwiązań internetowych. Ważnymi elementami wydajnych aplikacji jest intuicyjność i łatwość obsługi systemu, profilowanie i dostosowanie do indywidualnego użytkownika. Wiemy, że strony internetowe muszą być także wygodne w obsłudze dla redaktorów serwisu, dlatego kiedy tylko jest to uzasadnione korzystamy z systemu zarządzania treścią (ang. CMS – Content Management System). Korzystamy z systemów CMS dostępnych na licencji Open Source lub własnych rozwiązań.

Nasze projekty opierają się nastepujące technologie:

  • Bazy danych (Oracle , SQLServer , MySQL, MS Sql, etc.)
  • Programowanie stron dynamicznych (PHP, ASP, HTML5 , JSP, Servlets , Cold Fusion)
  • Technologie internetowe (Java, JavaScript , cookies , DHTML , CSS , XML, JQuery)

Zapytaj o Cenę

Jeśli szukasz firmy, która posiada narzędzia oraz doświadczony i wykwalifikowany zespół, napisz do nas. Wspólnie będziemy tworzyć aplikację internetową, która spełni Twoje potrzeby.