Puzzle dla dzieci na iPhone i iPad


Puzzle dla dzieci w iTunes!

W końcu nasze Puzzle dla dzieci trafiły do sklepu z aplikacjami Apple iTunes! To dla nas wyjątkowy dzień ponieważ jest to pierwsza aplikacja opublikowana pod własną marką w iTunes. Podobnie jak w przypadku innych naszych aplikacji tym razem także zaczynamy od darmowej wersji, które jest już do pobrania w sklepie. W kolejnym kroku będziemy pracować nad przygotowaniem pełnej wersji puzzli, które powinny się pojawić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Wersja przygotowana dla urządzeń Apple, iPhone i iPad jest w zasadzie bliźniacza z puzzlami jakie zostały wydane w ostatnim czasie dla urządzeń z systemem Android.

Podsumujmy kilka kluczowych faktów na temat naszej aplikacji.

Dlaczego warto pobrać:

  • Mamy ponad 83 puzzle do ułożenia i co najmniej czternaście z nich jest dostępnych za darmo.
  • Specjalne kategorie kierowane do dzieci, dobrane na podstawie popularnych tematów: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje.
  • Specjalne kategorie dobrane względem wieku i płci dziecka : puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci.
  • Różne poziomy trudności aby dostosować się do wieku dzieci: układanie obrazków z 6 nawet do 49 elementów.
  • Bezpieczne zakupy w aplikacji (aby uniknąć przypadkowych zakupów przygotowaliśmy prosty mechanizm zagadki matematycznej).
  • Zakup dowolnej kategorii wyłączy reklamy w aplikacji.

Pobierz z iTunes: Puzzle dla dzieci

Puzzle dla dzieci iPhone iPad

Puzzle dla dzieci iPhone iPad