Kolorowanki Księżniczki – gry dla dzieci Android


Kolorowanki Księżniczki

Kolorowanki z księżniczkami to edukacyjna gra dla dzieci, kolorowanka, która zawiera specjalnie dobrane obrazki w kategorii bajkowego świata księżniczek, rycerzy, smoków i innych podobnych atrybutów związanych z bajkowym światem dzieci. W naturalny sposób nasza aplikacja jest kierowana głównie do dziewczynek, ponieważ to one uwielbiają malować i kolorować obrazy we wspomnianej tematyce.

Kolorowanka to najprostsza forma wyrazu dla małego dziecka, z naszą aplikacją możesz pozwolić dziecku rozwiajać się twurczo z wykorzystaniem popularnych urządzeń z systemem Android. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich popularnych tabletów i telefonów z systemem Android. Nawigacja w aplikacji została zaprojektowana tak aby dziecko nie miało problemów z nauką poruszania się w aplikacji, mogło przystapić od razu do zabawy.

Nasze kolorowanki z księżniczkami zostały docenione przez wielu użytkowników. Oddajemy w Twoje ręce edukacyjną rozrywkę dla dzieci, narzędzie do nauki i rozwoju podstawowych umiejętności motorycznych Twojego dziecka. Sprawdź jak Twoje dziecko będzie się rozwijać podczas zabawy z naszymi aplikacjami do kolorowania.

Kolorowanka dla dziewczynki, to specjalna edycja, do zabawy dziecko nie potrzebuje rysika, wystarczy paluszek, którym przesuwając po ekranie może malować dowolne kształty. Kolorowanki wspaniale rozwiają kreatywność dzieci, to także nauka kolorów, dokładności, koordynacja ruchowa. Kolorowanie może na telefonie lub tablecie może być wspaniałym uzupełnieniem tradycyjnej kolorowanki.

Kolorowanki Księżniczki
Darmowa wersja kolorowanki może zawierać reklamy, które możesz łatwo wyłączyć dokonując drobnej płatności wewnątrz aplikacji.
Czym będziemy bawić twoją pociechę?

  • Wspaniałe obrazki do kolorowania dla dziewczynek.
  • Kolorowanie paluszkiem lub piórkiem na ekranie telefonu lub tabletu.
  • Rozwijamy kreatywność dzieci, uczymy kolorów, bawimy.
  • Obrazki zostały wybrane w tematyce bajkowego świata księżniczek.
  • Kolorowanki można zapisać i edytować w każdej chwili.
  • Aplikacja jest przystosowana na tablet i telefon.
  • Działa na wszystkich popularnych urządzeniach z systemem Android.