Puzzle dla dzieci dla urządzeń z systemem Android

Puzzle dla dzieci

Najlepsze puzzle dla dzieci jakie znajdziesz w sklepie Google Play.
Kids’ Jigsaw Puzzles – to gra dla dzieci w wieku od trzech lat. To wspaniała edukacyjna rozrywka dla maluchów, choć z racji różnych poziomów trudności układanych obrazków, aplikacja jest także świetną zabawa dla starszych dzieci.

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem i realizacją aplikacji mobilnych dla systemu Android, puzzle to nowy etap w naszej działalności na polu aplikacji i gier dla dzieci. Kids’ Jigsaw Puzzles to gra, która już teraz została ciepło przyjęta przez wiele jednostek takich jak przedszkola czy wczesne klasy szkoły podstawowej.

Chcieliśmy stowrzyć najlepsze puzzle dla dzieci, które będą możliwie mocno zbliżone do tradycyjnych znanych z naszego dzieciństwa układanek. Tak aby dzieci mogły z wykorzystaniem nowych technologii mogły poznać magię prostych łamigłówek.

Lubimy gry edukacyjne dla dzieci ponieważ poza zabawą uczą i rozwijają nasze dzieci na wielu płaszczyznach. Współczesne urządzenia takie jak tabet czy telefon dają nam również możliwość przeniesienia nauki i zabawy na nowy wymiar. Puzzle można układać już nie tylko w domowym zaciszu, ale w zasadzie w każdym miejscu.

Nasze aplikacje testujemy z dziećmi od wczesnej fazy projektowania, tak aby obsługa gier nie stanowiła dla nich najmniejszych trudności. Budujemy nasze aplikacje w oparciu o zachowania dzieci, jak reagują, jak poruszają się po naszych aplikacjach, wspólnie tworzymy w małym gronie to co będzie bawić miliony użytkowników na całym świecie.

Puzzle dla dzieci Android
Nasze puzzle dla dzieci to nie tylko zabawa, to także element wiekszego projektu nad jakim pracujemy, edukacyjnym zestawem aplikacji dla dzieci. Projekt ma na celu budowę kilku aplikacji, które poza zabawą będą stanowiły platformę aplikacji edukacyjnych, które rozwijają Twoje dziecko na wielu płaszczyznach. Pokaż już dzisiaj nasze puzzle swojemu dziecku i sprawdź sam jak dużą przyjemność możesz mu sprawić.

Warto też dodać, że puzzle to wspaniała gra, która pozwoli Twojemu dziecku się wyciszyć i zrelaksować, skupić na pięknych obrazkach, które zna z bajek i opowiadań, a wszystko przy współudziale spokojnych tematów muzycznych, dobranych przez naszych specjalistów. Pamiętaj, bądź odpowiedzialnym rodzicem, to Ty decydujesz  kiedy i jak długo dziecko może się bawić aplikacjami, odpowiednio zarządzaj tym czasem.

Nasze puzzle dla dzieci to:

  • Nie mniej niż 83 układanek, w tym co najmniej 14 z nich jest dostępnych za darmo. Ale stale pracujemy nad tym aby liczba obrazków do ułożenia rosłam, więc ta informacja może się zmieniać tylko na lepsze.
  • Obrazki w kilku kategoriach tematycznych: puzzle ze zwierzętami, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, puzzle z księżniczkami, farma, wakacje.
  • Specjalne kategorie tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci.
  • Aplikacja jest dla dzieci od 3 roku życia, ale limitów nie ustalamy, dlatego też wprowadziliśmy różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (puzzli do ułożenia w ramach jednego obrazka).
  • Dbamy o rodziców stad nasza blokada przez przypadkowymi zakupami, dziecko nie może kupić kategorii bez Twojej wiedzy.
  • Darmowa wersja zawiera nie mniej niż 14 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.
Super rozrywka dla dziecka. Dwulatka uwielbia zabawę z tą aplikacją. Bardzo przyjemne rysunki. Duży wybór kategorii i możliwość stopniowania poziomu trudności (ilości puzzli). Polecam zwłaszcza na długie podróże.
Andrzej, Google Play
Najlepsze puzzle dla dzieci Dzieci zachwycone! Chłopiec i dziewczynka (3 i 4 lata) każde ma swoje ulubione układanki, może nie będę musiała kupować prawdziwych puzli 🙂
Agusia, Google Play
Jestem na tak 🙂 Dzieci są zachwycone! I to na tyle, że za nic nie mogłam potem odzyskać swojego telefonu 😉 kolorowe, świetnie zrobione, idealnie dopasowane do najmłodszych – są i księżniczki i jednorożec 🙂 to jedna z tych gier kiedy sama chętnie się przyglądam jak najmłodsi grają 🙂
Aneta, Google Play
…rewelacja..dzieciaczki zadowolone:-) wszystkie tablety, smartfony zajete 🙂
Sławoj, Google Play