Kolorowanka świąteczna dla urządzeń z systemem Android

Kolorowanka na Święta

Kolorowanka świąteczna z pięknymi świątecznymi melodiami – to specjalna edycja kolorowanki przygotowana z okazji Świąt. Święty Mikołaj przynosi prezenty także w aplikacji na Twój telefon i tablet. Kolorowanka to wspaniała gra edukacyjna dla dzieci, chłopców i dziewczynek. Zachęcamy dzieci do twórczej pracy, zabawy z kolorami, kreatywności i rozwoju motorycznego.

Z nami Twoje dziecko będzie odkrywać wspaniały czas świąt podczas kolorowania takich obrazków jak Święty Mikołaj, worki z prezentami, choinka, piernik, renifer Rudolf, gwiazdka, prezenty i inne.

Nasza gra dla dzieci została przygotowana w taki sposób, aby zachęcać dzieci do twórczej pracy i kreatywności podczas kolorowania i rysowania obrazów w tematyce Świątecznej np. dzwonki, króliczki, sanie, śnieg, bombki i wiele innych.

Kolorowanka Święta pomoże Twojemu dziecku od najmłodszych lat wyrażać się twórczo, my natomiast udostępniamy dziecku niezbędne do tego narzędzia. Kolorowanie obrazków jest zaprojektowane w prosty sposób aby dziecko łatwo mogło wybrać kolor z palety i zacząć zabawę. Dla ułatwienia paleta kolorów jest ograniczona do często wybieranych kolorów. Twoja pociecha ma możliwość wybierania kolorów z palety, aby tworzyć obrazy samodzielnie, zgodnie ze swoją wyobraźnią.

Kolorowanki dla dzieci to ponad 100 świątecznych kolorowanek za darmo!

Nie zawsze jest łatwo, ale pamiętaj, dziecko się uczy dokładności i poznaje nowe kolory, nie wymagaj od niego że zawsze powstaną piękne kolorowanki.

Kolorowanka na święta została stworzona z naciskiem na intuicyjność obsługi, aby dziecko z łatwością mogło się skupić na kształtach i kolorach, dokładnym rysowaniu obrysów, wypełnianiu kolorami.

Christmas Coloring Book Android

*- Dostępne tylko z urządzeń Samsung z zainstalowanym Samsung Galaxy Apps

Nasze gry dla dzieci zostały docenione przez wielu użytkowników. Przekazujemy w Twoje ręce najbardziej edukacyjne narzędzie do rozwoju funkcji motorycznych Twojej pociechy. Malowanie to sztuka a ona w szczególności przyczynia się do prawidłowego rozwoju dziecka.

Baw się bez końca darmowe kolorowanie, rysowanie, malowanie naszych ilustracji. Kolorowanka jest w pełnej wersji, jeśli Ci się spodoba, możesz nas wesprzeć wyłączając reklamy. Nie ma innych ograniczeń, wszystkie obrazki są dostępne dla Twojego dziecka za darmo. Nasze gry dla dzieci to gry edukacyjne gwarantują wspaniałą zabawę i pamiątkę którą możesz się podzielić ze znajomymi. Wszystkie obrazki, które Twoje dziecko przygotuje, mogą być zapisane w galerii aplikacji.

Co warto wiedzieć:

  • Ponad 100 wspaniałych obrazków do kolorowania za darmo.
  • Kolorowanie i rysowanie obrazków palcem na ekranie.
  • Kolorowanka rozwija koordynację ruchową i kreatywność dziecka.
  • Szeroki wybór obrazków w tematyce świąt.
  • Ukończone rysunki mogą być zapisane w galerii kolorowanki i udostępnione za pośrednictwem poczty elektronicznej, Facebooka, Twittera, Google Plus.
  • Bezpłatne aktualizacje.