Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka dla dzieci FingerPen

Szczegóły

Podsumowanie
Więcej informacji
Podsumowanie
Aplikacja może być bawić zarówno w domu jako edukacyjna rozrywka dla Twojego dziecka, ale sprawdza się także doskonale jako edukacyjna gra w przedszkolu. Największą atrakcją są dzwięki podczas kolorowania wybranych obiektów, np. kolorując żabkę, dziecko słyszy odgłosy jakie zwierzątko wydaje w swoim naturalnym środowisku. Aplikacja zawiera ponad 500 obrazków do kolorowania i stale pracujemy nad powiększeniem ilości dostępnych obrazków.

Aplikacja jest dostępna na wszystkich kluczowych platformach dla systemu Android, między innymi dla Google Play, AndroidPit, Samsung Galaxy Apps, Amazon Store.

Twoje dziecko może wyrażać siebie w twórczy sposób, nasza gra wymaga od dziecka precyzji podczas kolorowania obrazków, nie jest ograniczona do prostego wypełniania przestrzeni. Paleta kolorów w aplikacji została specjalnie ograniczona do kilkudziesięciu kolorów, aby dziecko mogło pracować z przyjemnymi barwami, dając mu przy tym możliwość dużej swobody ich dobierania.

Malowanie jest sztuką, która przyczynia się do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Sprawdź nasze kolorowanki i napisz co o nich myślisz, uważnie słuchamy naszych użytkowników stale pracując nad rozwojem naszych gier dla dzieci.

Więcej informacji

Kluczowe funkcje:

★ Kolorowanie i rysowanie obrazków palcem na ekranie.
★ Kolorowanki zwierząt wydają dźwięki!
★ Kolorowanka rozwija koordynację ruchową i kreatywność dzieci.
★ Kolorowanki obrazków, w zależności od płci, wieku i zainteresowań dzieci.
★ Kolorowanka jest dostępna za darmo (w tym Halloween, Księżniczki, Dinozaury).

Kluczowe funkcje:

Pełna wersja zawiera ponad 500 unikalnych ilustracji starannie wybranych przez nasz dział projektowania.
★ Ukończone kolorowanki mogą być zapisane w galerii kolorowanek i udostępnione za pośrednictwem poczty elektronicznej, Facebooka, Twittera.
★ Kolorowanka FingerPen dostosowuje się do wielkości ekranu wszystkich telefonów komórkowych i urządzeń typu tablet.
★ Nowe kolorowanki dla dzieci są bezpłatnie aktualizowane

Galeria aplikacji